Pracujeme zejména v Praze Praha!, ale přijedeme kamkoliv v ČR.

Potřebuji pomoc +420 608 717 722
Deratizace

Deratizace

Likvidujeme zamoření hlodavci. Ať už jsou ve vašem domě nebo podniku myši, potkani, myšice či hraboši, obraťte se na nás a my provedeme profesionální deratizaci.

Pracujeme s nástroji a metodami, které zaručí maximální efektivitu hubení hlodavců. Za účinností provedené deratizace si stojíme natolik, že poskytujeme garanci úspěchu.

 

U deratizace přemýšlíme

Každý případ zamoření je jiný, proto vždy zjišťujeme důležité okolnosti, jako je typ objektu, druh hlodavce, míra zamoření nebo příčina výskytu. Následně volíme optimální prostředky a frekvenci deratizace. Při silnějším výskytu jsou potřeba častější zákroky, jindy může plně dostačovat příležitostná nebo jednorázová deratizace.

Jako vždy platí, že nejsnazší a nejlevnější je prevence, proto doporučujeme obzvlášť v problematických objektech, jako jsou potravinářské a zemědělské podniky, provádět deratizaci ještě než se stopy výskytu hlodavců vůbec objeví. Rádi se staneme vaším partnerem pro preventivní deratizaci a zajištění jistoty hygienického provozu.

Obraťte se na nás pro nezávaznou konzultaci nebo objednávku deratizace. Rádi vám pomůžeme.

Volejte na Nebo napište on-line
+420 608 717 722 Potřebuji pomoc

Tři důvody, proč zvolit nás

Kvalita

Mnohaleté zkušenosti v oblasti hubení škůdců se odrážejí v kvalitě naší práce. Používáme efektivní postupy, moderní techniku a účinné přípravky.

Rychlost

Garantujeme nejkratší možné termíny pro likvidaci nechtěných živočichů, mikroorganismů či plísní.

Diskrétnost

Protože bereme vaše soukromí velmi vážně, vždy se při práci zavazujeme k úplné mlčenlivosti.

Tomáš Labus

Pomůžeme vám. Ozvěte se ještě dnes.

+420 608 717 722 Potřebuji pomoc
X
DDD logo
Zanechte nám zprávu a do 48 hodin se vám ozveme zpět.

Tomáš Labus