Pracujeme zejména v Praze Praha!, ale přijedeme kamkoliv v ČR.

Ohodnoťte nás
Deratizace v domě

Deratizace v domě

Poskytujeme kompletní servis pro panelové a bytové domy. Nabízíme vám také bezplatné poradenství, orientaci v legislativě. Kontaktujte nás: +420 608 717 722

Deratizace v domě je určena pro domy, bytové domy a bytová družstva v Praze a okolí. Díky deratizaci se snadno zbavíte všech typů škůdců, především myší, potkanů, štěnic, švábů, mravenců a dalších nepříjemných záležitostí. 

Deratizace v domě se může provádět například ve sklepech, v případě konkrétních typů škůdců je ale nutné provést odbornou deratizaci v jednotlivých bytových jednotkách. Jen tak lze zabránit dalšímu šíření nebezpečného hmyzu nebo hlodavců.

Deratizace domu Praha

Jste majitelem domu, bytového domu nebo členem bytového družstva a potřebujete provést deratizaci domu v Praze? Nachází se ve sklepení domu nebo v bytových jednotkách škůdci, se kterými si nevíte rady? Našli jste ve sklepě krysy, potkany, myši nebo si obyvatelé domu stěžují na přítomnost nebezpečného hmyzu (švábi, štěnice, mravenci atd.) Objevili jste na domě nebezpečné srší nebo vosí hnízdo?
Neváhejte a kontaktujte nás ohledně odborné deratizace domu – jsme tu pro vás.

Deratizace bytu Praha

Žijete v bytě a náhle se u vás objevili škůdci? Nevíte, kde se u vás vzali? Je možné, že se k vám dostali například ze sousedících bytových jednotek nebo zvenčí. Právě kvůli riziku šíření škůdců mezi byty v domě je deratizace domu při objevení jakýchkoliv nezvaných návštěvníků zcela na místě. Často se setkáváme také s tím, že správci domu a bytová družstva problémy se škůdci v bytech ani v domech neřeší a může to dopadnout následovně:

Volejte na Nebo napište on-line
+420 608 717 722 Potřebuji pomoc

DOTAZ Z PORADNY: Bydlíme v panelovém domě, minulý rok nám sousedi (asi z dovolené) přivezli štěnice, tento rok nám ve sklepě běhají potkani. Navíc se někde opět objevily štěnice. Bohužel správa situaci neřeší tak, jak by podle nás měla.

ŘEŠENÍ: Velmi těžko se mi odpovídá, na dálku nemohu posoudit, zda byla na místě provedena odborná deratizace a v jakém rozsahu. 

Co se štěnic týče, klidně se může jednat o nový výskyt. Deratizace domu i deratizace bytu (popřípadě i bytů sousedních) je v tomto případě určitě namístě. Pro podrobnější informace mi prosím zavolejte (případně mi pošlete SMS a já zavolám Vám). 

Jak je vidno, potíže se škůdci se vás mohou dotknout také, potýkají-li se s nimi okolní bytové jednotky. Máte-li zájem o deratizaci bytu v Praze, neprodleně nás kontaktujte a společně váš problém diskrétně vyřešíme.

 

Jak při deratizaci domu a deratizaci bytu postupujeme?

  1. Telefonicky nás kontaktujete nebo nám zašlete nezávazný poptávkový formulář, kde nám sdělíte podrobnosti týkající se vašeho problému.
  2. Po nezávazné prohlídce místa určeného k deratizaci, kterou poskytujeme zdarma, vyhodnotíme závažnost situace a poté se společně domluvíme na termínu deratizace bytu či domu.
  3. Deratizátoři, kteří dorazí na místo, jsou 100 % diskrétní. Jsme si vědomi, že zejména deratizace bytu je citlivou záležitostí a proto jsou naše auta i naši pracovníci velmi nenápadní.
  4. Po provedení deratizace bytu se společně dohodneme na případném opětovném provedení. Vhodná je také konzultace s obyvateli sousedních bytových jednotek, pokud je zamoření škůdci většího rozsahu. V případě deratizace domu pak můžeme probrat plán preventivního ošetření v průběhu celého roku.

Cena deratizace domu či bytu v Praze

Ceny deratizace bytů a domů v Praze se odvíjí od rozsahu provedené práce, typu škůdce, stavu zamoření atd. Pokud vás zajímá cena deratizace domu či bytu, popište nám prosím ve zkratce svůj problém a my se vám ozveme s přibližnou kalkulací. Nejrychlejší cestou je vyplnění formuláře níže.

Náklady na deratizaci domu lze částečně snížit pravidelným, preventivním provádění deratizace podle frekvence, kterou vám doporučíme. V případě deratizace bytu vám po provedení deratizace doporučíme hygienické zásady a pravidla, která mohou další napadení vašeho bytu škůdci odvrátit.

Odhad ceny domu či bytu vám můžeme sdělit také na základě bezplatné prohlídky, kterou jako deratizační firma poskytujeme. Máte-li zájem o provedení deratizace domu či bytu nebo se chcete na cokoliv zeptat, neprodleně nás kontaktujte.

Tři důvody, proč zvolit nás

Kvalita

Mnohaleté zkušenosti v oblasti hubení škůdců se odrážejí v kvalitě naší práce. Používáme efektivní postupy, moderní techniku a účinné přípravky.

Rychlost

Garantujeme nejkratší možné termíny pro likvidaci nechtěných živočichů, mikroorganismů či plísní.

Diskrétnost

Protože bereme vaše soukromí velmi vážně, vždy se při práci zavazujeme k úplné mlčenlivosti.

Tomáš Labus

Pomůžeme vám. Ozvěte se ještě dnes.

+420 608 717 722 Potřebuji pomoc
X
DDD logo
Zanechte nám zprávu a do 48 hodin se vám ozveme zpět.

Tomáš Labus