Pracujeme zejména v Praze Praha!, ale přijedeme kamkoliv v ČR.

Potřebuji pomoc +420 608 717 722
Hubení myší

Hubení myší

DERATIZACE MYŠÍ V PRAZE A OKOLÍ. JAK NA NĚ?

Utěsněte včas všechny otvory, kterými by se mohly do domu dostat. Použijte tmel, sádru, beton… Volně dostupné potraviny jsou chyba. Pokud máte třeba uskladněno obilí, musí být v pevně uzavíratelné nádobě. Když jsou myši hladové, pustí se i do knih, lůžkovin… Pokud je tedy skladujete např. ve sklepě, dobře popřemýšlejte, jak je zabezpečit. V žádném případě je nenechávejte volně přístupné. Pokud už myši doma máte, můžete zkusit klasické pastičky, nebo si pořídit kočku.

Volejte na Nebo napište on-line
+420 608 717 722 Potřebuji pomoc

POTŘEBUJETE PROFESIONÁLNÍ POMOC? DRZÉ ŠKŮDCE ZKROTÍME DISKRÉTNĚ A ZA DOBROU CENU. Většinou deratizátora lidé kontaktují, až když všechno selže.  Disponujeme moderní aplikační technikou, která umožňuje dosažení vysoké efektivity zákroků.  Nabízíme deratizaci měst a obcí (sledujeme výskyt hlodavců, zajišťujeme deratizaci kanalizačních sítí, veřejných prostranství, objektů), deratizaci potravinářských a zemědělských provozů, firem, bytových družstev a budov.

Tři důvody, proč zvolit nás

Kvalita

Mnohaleté zkušenosti v oblasti hubení škůdců se odrážejí v kvalitě naší práce. Používáme efektivní postupy, moderní techniku a účinné přípravky.

Rychlost

Garantujeme nejkratší možné termíny pro likvidaci nechtěných živočichů, mikroorganismů či plísní.

Diskrétnost

Protože bereme vaše soukromí velmi vážně, vždy se při práci zavazujeme k úplné mlčenlivosti.

Tomáš Labus

Pomůžeme vám. Ozvěte se ještě dnes.

+420 608 717 722 Potřebuji pomoc
X
DDD logo
Zanechte nám zprávu a do 48 hodin se vám ozveme zpět.

Tomáš Labus