Pracujeme zejména v Praze Praha!, ale přijedeme kamkoliv v ČR.

Ohodnoťte nás
Dezinfekce kanceláří v Praze a okolí

Dezinfekce kanceláří v Praze a okolí

V prostorách, kde se pohybuje větší množství lidí každý den, je nutné dodržovat hygienická opatření po celý rok.

Situace ohledně koronaviru sice většinu zaměstnanců kanceláří vyhnala na home office, ale jakmile se podmínky rozvolní, bude třeba zajistit, aby kanceláře byly opět hygienicky čisté a bezpečné. Zároveň existují firmy a společnosti, kde je možnost home office nepřípustná a kde je potřeba, aby zaměstnanci byli v kanceláři přítomní každý den.

Dezinfekce kanceláří zároveň není nezbytná jen v případě globální pandemie. Pravidelná údržba a zbavování kanceláří od virů, bakterií a plísní zajistí příjemné pracovní prostředí během jakéhokoliv období. 


Jak provádět dezinfekci kanceláří?

Samozřejmostí by mělo být pravidelné dezinfikování pracovních ploch, toalet, klik u dveří a oken a všech dalších míst, kterých se dotýká větší množství osob. Pro dokonale čisté kanceláře je ale tato opatření nutné doplnit odborně provedenou dezinfekcí. Existuje totiž spousta dalších ploch, na kterých mohou ulpívat nejen viry a bakterie.
Od toho jsme tu my – dezinfekce kanceláří provádíme již mnoho let a stojí za námi stovky spokojených zákazníků větších či menších firem. Pokud vám záleží na zdraví a bezpečnosti vašich zaměstnanců, neváhejte nás kontaktovat.


Odborná dezinfekce kanceláří Praha

Pandemie koronaviru i klasická chřipková sezona se v kancelářích mohou šířit velmi rychle. Chcete-li se zasadit o to, aby vaši zaměstnanci zůstali zdraví a mohli dobře vykonávat svou práci a podílet se na snižování přenosu COVID-19 i jakýchkoliv dalších mikroorganismů, investice do dezinfekce kanceláří se rozhodně vyplatí.

Společnost Labus provádí dezinfekce kanceláří v Praze a přilehlém okolí. Pokud máte zájem o vyčištění menších či větších kancelářských prostor od choroboplodných zárodků, kontaktujte nás ještě dnes. Bakterií, virů a plísní vás zbavíme rychle, spolehlivě a diskrétně.

Volejte na Nebo napište on-line
+420 608 717 722 Potřebuji pomoc

Tři důvody, proč zvolit nás

Kvalita

Mnohaleté zkušenosti v oblasti hubení škůdců se odrážejí v kvalitě naší práce. Používáme efektivní postupy, moderní techniku a účinné přípravky.

Rychlost

Garantujeme nejkratší možné termíny pro likvidaci nechtěných živočichů, mikroorganismů či plísní.

Diskrétnost

Protože bereme vaše soukromí velmi vážně, vždy se při práci zavazujeme k úplné mlčenlivosti.

Tomáš Labus

Pomůžeme vám. Ozvěte se ještě dnes.

+420 608 717 722 Potřebuji pomoc
X
DDD logo
Zanechte nám zprávu a do 48 hodin se vám ozveme zpět.

Tomáš Labus