Dezinsekce

Dezinsekce

DEZINSEKCE JE DNES PŘEDEVŠÍM O LIKVIDACI ŠTĚNIC, ŠVÁBŮ, VOS, SRŠŇŮ

Nabízím profesionální přístup, všechny práce provádím v termínech určených zákazníkem, tedy i v noci nebo o svátcích bez příplatku.

Vím, jak vám pomoci od nepříjemného hmyzu. Nabízím 100% záruku kvality. Jsem řádným členem Sdružení pracovníků dezinfekce, dezinsekce, deratizace ČR a evropské konfederace CEPA – Confederation of European Pest Control Associations.

Potřebuji pomoc

 

Dezinsekce

Dotazy z poradny, máte podobný problém?

Zpráva: Dobrý den, s odvoláním na dnešní tel. hovor objednávám desinsekci hotelového pokoje PRAHA 5.

Zpráva: Dobrý den, prosím o radu, jak se definitivně zbavit kožojeda. Objevili jsme ho asi před měsícem v posteli, kde bylo uskladněné oblečení. Vše jsme vyčistili, vyhodili, prošli jsme celý byt. Vystříkali biolitem ložnici i dětský pokoj. Použili jsme atak fumigator, přesto stále nalézáme po staré dřevěné podlaze larvy a semtam broučka. Nevím a nemohu najít nikde jejich sídlo. Teď chceme použít atak po 14 dnech podruhé. Je možné, že žije v těch starých parketách? Děkuji moc za radu. H.

Zpráva: Dotaz – hmyz. Dobrý den, Vaše stránky jsem našla náhodně na internetu. Mám dotaz k hmyzu v bytě. Vlastním garsonku, dům je starý jen 9 let. V r. 2014 jsem jí pronajímala. Nájemnice mi tam k mé „radosti“ přinesla blechy. Odstěhovala se, já musela shánět firmu na desinsekci. Vystříkali a já se domnívala, že pak bude klid. A tak jsem se sledováním hmyzu už nazabývala. Blechy snad tam už nejsou, doufám. Ale před dvěma týdny jsem si všimla rybenek, to bych ani tak neřešila. Ale pak jsem našla ze škvír vylézat takové šedé placaté broučky. A na zádech jsem po noci měla nějaké štípance. A na triku a bundě jsem našla pro změnu 4 ks jakýchsi hnědých broučků, mně to připomínalo blechy. Ale honem jsem věci přeprala, tak nevím. Ale obávám se, aby nešlo o štěnice, nebo nějaký jiný hmyz. Netuším, zda by to po takové době mohlo souviset s tou nájemnicí? Že by třeba dotáhla i jiný hmyz a prostě ta desinsekce by nezabrala.  Protože jsem neměla tušení ,že by mohl být problém, tak jsem na to nepřišla dřív? Anebo jsem si tam něco nevědomky odkudkoliv přinesla? Kdysi jsem od jedněch lidí vzala starší obývací stěnu. To tuším, že by také mohl být problém. Ale tohle leze jako ze škvír u podlahy. V bytě se trvale nezdržuji. Jsem tam tak na víkend, měla jsem ho k pronájmu.  Ale po zkušenosti s tou nájemnicí jsem pak neměla sílu a odvahu byt pronajímat, tak je prázdný. I proto bych si toho nemusela všimnout, když tam nejsem denně. Někdy jen zajedu zkontrolovat, zda tzv. byt existuje. Ale víc nesleduji. Jen někdy setrvám i na celý víkend. Dům je stavěný dle mě divně. jakési cementodřevěné tvárnice. A zevnitř obklad sádrokarton. Nevím, mělo by smysl sjednat třeba prohlídku bytu a pak dohodnout další postup? Děkuji. J. D.