Pracujeme zejména v Praze Praha!, ale přijedeme kamkoliv v ČR.

Ohodnoťte nás
Likvidace štěnic Praha

Likvidace štěnic Praha

Likvidace štěnic – 100% záruka kvality.

Zbavíme vás nebezpečného hmyzu. Pomáháme klientům dnes a denně, diskrétně a rychle. Likvidace štěnic od zkušených odborníků. Máme dlouholeté zkušenosti s hubením štěnic.

Jestli máte doma štěnice, poznáte především podle štípanců na těle. Štěnice se totiž živí vaší krví. Můžete to poznat i dle trusu. Samotnou štěnici můžete objevit jedině v noci, ve dne totiž aktivní nejsou.

Štěnice je 1-6 mm (opravdu milimetrů) velká a plochá. Schová se tedy i do malých skulin a prasklinek. Pokud štěnice objevíte, na nic nečekejte. Proč? Čím více nakladou vajíček, tím větší problém můžete mít. Na likvidaci štěnic se používají postřiky. Problém postřiků spočívá v tom, že proti některým z nich jsou štěnice odolné. I z tohoto důvodu je zákrok profesionála nezbytný. Na dezinsekci, hubení štěnic poskytujeme 100% záruku kvality.

Volejte na Nebo napište on-line
+420 608 717 722 Potřebuji pomoc
 

Proč zavolat odbornou deratizaci - +420 608 717 722

Likvidace od profesionálních deratizátorů je rychlá, efektivní a bez starostí. Používáme ekologické přípravky, které neškodí přírodě ani škůdcům. Během dlouholeté praxe jsme získali bohaté zkušenosti, díky kterým vás zbavíme štěnic účinně. Neváhejte nás kontaktovat.

Proč zvolit deratizaci Labus?

Proti škůdcům bojujeme od roku 1998. Máme dlouholeté zkušenosti a účinné metody vypilované k dokonalosti. Jsme rychlí a práci zvládáme v nejkratším možném čase. Přijedeme, co nejdříve. Plně respektujeme vaše soukromí, a proto zaručujeme absolutní diskrétnost.

Jak se zbavit štěnic?

Pokud je objevíte ihned, můžete se jich zbavit sami. Přesto vám doporučuji se s odborníky alespoň poradit. Pokud už máte štěnic v bytě hodně, bez odborné pomoci se neobejdete.

Kde se mohou štěnice ukrývat?

  • ve švech matrací
  • v konstrukci postelí
  • v povlečení
  • pod tapetami, koberci, za obrazy
  • v hodinách…

Poznáte to dle živých štěnic, vajíček, vaj. obalů, trusu (černých teček).

Podle nejnovějších poznatků mohou být štěnice infikovány až několika desítkami druhů různých mikrobů. Nebylo prokázáno, že by tyto druhy byly přenášeny při bodnutí z člověka na člověka.

Štěnice se shromažďují, respektive společné úkryty jsou pro všechna vývojová stadia. Důvodem je usnadnění páření a zamezení ztrátám vody. Toto chování má zásadní význam pro hubení, likvidaci štěnic. Největší problém dneška je rezistence štěnic vůči insekticidům. Pro hubení štěnic je zásadní pečlivá a kvalifikovaná práce.

Jak vypadá poštípání štěnicí

Přístup ke štěnicím, díky biologii a chování, musí být naprosto odlišný. Výskyt štěnic se v posledních letech neustále zvyšuje. Častým omylem je, že štěnice mohou být jen ve slumech, špíně nebo pochybných ubytovacích zařízeních. Opravdu tomu tak není, štěnice jsem já sám hubil i ve velmi luxusních bytech a domech, drahých hotelích…

Je známo cca 100 druhů štěnic, které parazitují na zvířatech (netopýři, ptáci), „jen“ dva druhy se adaptovaly na člověka – štěnice domácí a štěnice tropická.

Štěnice tráví většinu svého času v úkrytu. Všechna stádia, včetně dospělého jedince, se živí krví. Každé stádium saje krev jen jednou a mění se ve vyšší stádium. Krev nejčastěji sají v noci, v době klidu hostitele, pokud jsou hladové, mohou sát i přes den. Při teplotě 18-20°C jedenkrát za 7 dnů. Při teplotě 25°C jednou za 3-4 dny. Vývoj štěnice při pokojové teplotě trvá 32-48 dnů.

DATA | kousnuti-postipani-stenici.jpg

Reagují na teplo, CO2, pot, bodají na nepřikrytých částech těla. Bodnutí samotné nebolí, pozdější otok je imunitní reakce lidského těla. Bodnutí samotné lze velmi špatně odlišit od bodnutí jiného hmyzu, např. komára. Zažil jsem dokonce případ, kdy lékařka poštípání štěnicí indikovala jako ekzém. Štěnice za noc mohou urazit až 50 m.

 

Volejte na Nebo napište on-line
+420 608 717 722 Potřebuji pomoc

 

--------------

Lidé hledají na internetu tuto služby přes výrazy: likvidace štěnic Praha, hubení štěnic Praha, deratizátor štěnice.

Tři důvody, proč zvolit nás

Kvalita

Mnohaleté zkušenosti v oblasti hubení škůdců se odrážejí v kvalitě naší práce. Používáme efektivní postupy, moderní techniku a účinné přípravky.

Rychlost

Garantujeme nejkratší možné termíny pro likvidaci nechtěných živočichů, mikroorganismů či plísní.

Diskrétnost

Protože bereme vaše soukromí velmi vážně, vždy se při práci zavazujeme k úplné mlčenlivosti.

Tomáš Labus

Pomůžeme vám. Ozvěte se ještě dnes.

+420 608 717 722 Potřebuji pomoc
X
DDD logo
Zanechte nám zprávu a do 48 hodin se vám ozveme zpět.

Tomáš Labus