Pracujeme zejména v Praze Praha!, ale přijedeme kamkoliv v ČR.

Ohodnoťte nás

Deratizace bytových domů Praha

Objevila se ve vašem domově nevítaná návštěva v podobě hlodavců? Obraťte se na nás – provádíme účinné deratizace bytových domů. A nejen to. Řešíme taktéž deratizace firemních kanceláří, deratizace samostatných bytů, ale taktéž kompletní deratizace pro SVJ v Praze a okolí. Ať se hlodavci před vámi schovávají kdekoli, my je najdeme. Samozřejmostí je důkladná prohlídka nemovitosti – deratizace půdy a deratizace sklepa bytového domu.

Proč si vybrat právě službu „deratizace Praha“?

Díky naší mnohaleté praxi jsou naše deratizace účinné. Majitelé nemovitostí jsou se službou „deratizace bytových domů Praha“ spokojeni a my svým nástrojům, metodám a zkušeným zaměstnancům natolik věříme, že zákazníkům poskytujeme garanci úspěšné deratizace. Chcete se i vy stát naším spokojeným zákazníkem? Kontaktujte nás.

Na vaše požadavky reagujeme co nejrychleji. Víme, jak může být problém s hlodavci, resp. s deratizací bytového domu nepříjemný, a proto našim zákazníkům pomáháme v co nejkratším termínu. Rychlost a plošnost je také jedním z faktorů účinné deratizace. Proto ani vy neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve, ať se můžeme co nejrychleji pustit do společného boje se škůdci ve vašem bytovém domě.

Při provádění služby „deratizace pro SVJ Praha“ postupujeme taktně a diskrétně. O vašem problému s hlodavci, tedy o provedené deratizaci bytového domu, se nikdo v sousedství nedozví. Samozřejmostí je naše mlčenlivost a naše vozy nejsou opatřeny žádným polepem. Soukromí zákazníků si vážíme – buďte bez obav, i vaše soukromí bude v průběhu realizace služby „deratizace bytových domů Praha“ bedlivě střeženo.

Dodržujeme tato 3 pravidla:

  • deratizace je efektivní a řeší nastalý problém

  • deratizace je provedena co nejdříve

  • deratizace je diskrétní

Jak deratizace bytových domů provádíme?

Vždy volíme nejvhodnější prostředky, ať už jde o deratizaci domu, firmy nebo deratizaci pro SVJ v Praze a okolí. Nejdříve před deratizací zjistíme všechny okolnosti a míru zamoření hlodavci. Každá deratizace je jedinečná, ale prevence se ukazuje jako nejvýhodnější postup, obzvlášť u objektů, kde lze výskyt hlodavců a jiných škůdců předpokládat. Můžete se na nás spolehnout, při deratizaci bytových domů využíváme léty osvědčené techniky.

Nejčastější místa, kde aktuálně zasahujeme:

  • deratizace bytových domů v Praze 4

  • deratizace bytových domů v Praze-Smíchově

  • deratizace bytových domů v Praze-Žižkově

  • deratizace bytových domů v Praze-Hostivaři

  • deratizace bytových domů v Praze-Chodově

Po provedení deratizace panelového nebo bytového domu je domluven termín jejího případného opakování, aby bylo minimalizováno riziko opětovného výskytu, resp. nastolena prevence.

Máte-li podezření na výskyt hlodavců ve vašem bytovém domě, a jste z Prahy a blízkého okolí, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím on-line formuláře.

Tři důvody, proč zvolit nás

Kvalita

Mnohaleté zkušenosti v oblasti hubení škůdců se odrážejí v kvalitě naší práce. Používáme efektivní postupy, moderní techniku a účinné přípravky.

Rychlost

Garantujeme nejkratší možné termíny pro likvidaci nechtěných živočichů, mikroorganismů či plísní.

Diskrétnost

Protože bereme vaše soukromí velmi vážně, vždy se při práci zavazujeme k úplné mlčenlivosti.

Tomáš Labus

Pomůžeme vám. Ozvěte se ještě dnes.

+420 608 717 722 Potřebuji pomoc
X
DDD logo
Zanechte nám zprávu a do 48 hodin se vám ozveme zpět.

Tomáš Labus