Deratizace štěnic

Deratizace štěnic

DERATIZACE ŠTĚNIC – SPRÁVNĚ DEZINSEKCE

ZBAVÍM VÁS NEBEZPEČNÉHO HMYZU RYCHLE, LEVNĚ A DISKRÉTNĚ.

Víte, že štěnice mohou přenášet nebezpečné infekce? Štěnice nesmíte podcenit. Výskyt tohoto krvelačného hmyzu začíná být rozšířený problém, u kterého není radno oddalovat řešení. Nemusíte se stydět, protože štěnice se objevují i v luxusních hotelích.

Štípance od štěnice se zpravidla vyskytují v řadách po několika štípnutích. Reakce kůže lidí se značně liší. Od anafylaktického šoku, přes zarudlé otoky, až po pouze malé štípance podobné komářím. Hubení štěnic je složitá záležitost. Bez dezinsekční firmy se neobejdete. Musíte důkladně ošetřit nábytek, především postele. Hubení se provádí za pomoci postřiků, nebo fumigace. Na světě je mnoho druhů štěnic, ale pouze štěnice postelová parazituje na lidech.

Potřebuji pomoc

 

Štěnice
Dezinsekce štěnic

Poslední dotazy z poradny:

Zpráva:  Dobry den, pred dvema dny jsem po sobe zpozorovala stipance a bohuzel mi doslo,ze komar to nebude. Ihned jsem zacala hledat a v koute postele jsem nasla jednu stenici a nejspis jednu suchou,mrtvou,ale jiz velkou. Obratila jsem byt naruby,ale nic dalsiho jsem nenasla.Vse jsem svlekla a vyprala na 60. Je to ale stary byt a tak mam strach,ze budou ve stare plovouci podlaze, ackoli nikde nenachazim naprosto nic. Prohledla jsem nabytek,kazdou skulinu. Je mozne,ze byla pouze jedna?A pokud ne, spime v jednom pokoji,bylo by treba deratizovat cely byt? Muzete mi napsat alespon priblizne cenu? Vubec nemam predstavu,ale mame dve deti,z toho je jedno miminko a druhe temer ctyrlete vsetecne dite? Neni to pro ne nebezpecne? Byt ma celkem temer 80m.Zatim zadny dalsi kousanec,ale mam z nich panickou hruzu,hlavne po diskuzich na internetu.Dekuji za odpoved.

Zpráva:  Dobrý den. Zajímám se o možnost provedení „preventivního“ postřiku proti štěnicím v domácnosti. O tomto víkendu během noclehu u známých jsme u nich objevili štěnice (asi po půl hodině od ulehnutí jsme jich objevili desítky), okamžitě jsme jejich byt opustili, nicméně po opětovném prohlédnutí osobních věcí jsme v nich našli několik jedinců, po návratu domů jsme oblečení vyprali na 60st. a zavazadla uzavřeli do pytlů, některé věci (elektronika, kosmetika) jsem ale po důkladném prohlédnutí obvykle vybalila. Ještě v den návratu večer jsem však v koupelně objevila nejspíše malou nymfu (nejsem si jistá, ovšem nenapadá mě, o co jiného by se mohlo jednat). pochopila jsem, že dosud provedená opatření asi nebudou dostačující, prosím tedy o odbornou pomoc. Předem děkuji.

Máte podobný problém? Kontaktujte mne, poradím vám.