Pracujeme zejména v Praze Praha!, ale přijedeme kamkoliv v ČR.

Ohodnoťte nás
Dezinfekce bytů a domů Praha

Dezinfekce bytů a domů Praha

Nabízíme odbornou dezinfekci bytů a domů v Praze, která je účinná proti všem druhům mikroorganismů. Dezinfekce bytů a domů provádíme bezpečnými a moderními prostředky, které jsou zdravotně nezávadné a nezanechají na dezinfikovaném místě zápach.

Dezinfekce bytů a domů je určena pro odstranění plísní, bakterií a virů včetně nového typu koronaviru COVID-19.


Proč chtít dezinfekci bytu nebo domu

  • Můj byt/dům byl vytopený nebo v něm praskla kanalizace – ve vytopených prostorách mohou kvůli vlhkosti vznikat plísně. Dezinfekce bytu/domu si s nimi poradí.
  • V mém bytě/domě někdo zemřel – i to se může stát. Odborně provedená dezinfekce domu/bytu se postará o to, abyste se nemuseli ničeho obávat.
  • Stěhuji se do nového bytu/domu – dezinfekce bytu nebo domu zajistí perfektně čisté bydlení.
  • Dezinfekce po nákaze koronavirem – důkladná dezinfekce prostor je po prodělání nákazy koronavirem účinným způsobem, jak se zbavit případného rizika nakažení dalších osob.


Dezinfekce bytu nebo domu a COVID-19

Viry a bakterie se nemusí nutně přenášet pouze kapénkami. Je prokázáno, že zůstávají na různých typech povrchů různě dlouhou dobu. V případě nového typu koronaviru se podle posledních studií může jednat o několik hodin (aerosol, měď) až několik dnů (karton, plast, nerezová ocel), kdy je virus COVID-19 schopen přežít a infikovat další osoby.

Pokud některé osoby ve vaší domácnosti nebo všichni obyvatelé domu či bytu prošly nákazou novým typem koronaviru, je odborně provedená dezinfekce domu či bytu nanejvýš vhodná.


Máte zájem o dezinfekci bytu nebo domu v Praze a okolí?

Jsme tu pro vás. Společnost Labus Praha má s dezinfikováním domů a bytů v Praze mnohaleté zkušenosti. Dezinfekce bytů a domů v Praze provádíme kvalitně, rychle a také diskrétně. Neváhejte se na nás proto obrátit.

Vedle dezinfekce domů a bytů v Praze provádíme také dezinfekce veřejných prostor v Praze. Máte-li zájem o dezinfekci školy, školky, restaurace, obchodu, úřadu, sportoviště nebo jakéhokoliv jiného veřejného prostoru, ozvěte se nám.

Volejte na Nebo napište on-line
+420 608 717 722 Potřebuji pomoc

Tři důvody, proč zvolit nás

Kvalita

Mnohaleté zkušenosti v oblasti hubení škůdců se odrážejí v kvalitě naší práce. Používáme efektivní postupy, moderní techniku a účinné přípravky.

Rychlost

Garantujeme nejkratší možné termíny pro likvidaci nechtěných živočichů, mikroorganismů či plísní.

Diskrétnost

Protože bereme vaše soukromí velmi vážně, vždy se při práci zavazujeme k úplné mlčenlivosti.

Tomáš Labus

Pomůžeme vám. Ozvěte se ještě dnes.

+420 608 717 722 Potřebuji pomoc
X
DDD logo
Zanechte nám zprávu a do 48 hodin se vám ozveme zpět.

Tomáš Labus