Pracujeme zejména v Praze Praha!, ale přijedeme kamkoliv v ČR.

Ohodnoťte nás
Prostorová dezinfekce Praha

Prostorová dezinfekce Praha

Dezinfekce veřejných prostor je nezbytná pro zamezení šíření virových a bakteriálních onemocnění. Mnohá města a obce proto přistupují k tzv. prostorové dezinfekci, která za předpokladu odborného provedení dokáže zbavit prostory a povrchy veškerých choroboplodných zárodků.
V rámci prostorové dezinfekce lze účinně ošetřit například školy a školky, úřady, zdravotnická zařízení, obchody, knihovny, muzea, dopravní zastávky a nádraží, veřejné toalety, parky, sportoviště a další veřejné prostory. 


Jak probíhá dezinfekce veřejných míst?

O vše se postaráme my. Dezinfekci veřejných prostor provádíme účinnými, zdravotně nezávadnými prostředky, které navíc nezanechávají v prostoru zápach. Pokud provozujete veřejný prostor v Praze nebo okolí a chcete efektivně chránit návštěvníky i zaměstnance před nebezpečnou nákazou, neváhejte nás kontaktovat.


Dezinfekce veřejných prostor a COVID-19

O novém typu koronaviru toho stále nevíme mnoho. Víme však bezpečně, že se může šířit jak kapénkami, tak tím, že zůstává na různých typech povrchu nebo ve vzduchu několik hodin až dní a zde čeká na svého nového hostitele.

Stejnou vlastnost mohou mít i jiné typy mikroorganismů. Proto je důležité předcházet šíření nákazy pravidelnou hygienickou údržbou všech míst, kde se koncentrace osob pohybuje na vysokém stupni.

Ať už se jedná o zastávku či vozidlo MHD, školu, školku či obchod, prostřednictvím odborné prostorové dezinfekce můžete zabránit vzniku nového ohniska nákazy, můžete ochránit zdraví své i zdraví ostatních a můžete podpořit účinek dalších hygienických opatření jako je mytí rukou nebo nošení roušek.

 

Máte zájem o dezinfekci veřejných prostor v Praze a okolí?

Neváhejte nás kontaktovat. Zajistíme jednorázové i pravidelné dezinfekce veřejných prostor, kanceláří i domů a bytů. Při spolupráci jsme vždy 100 % diskrétní. Profesionální prostorovou dezinfekci vždy provádíme kvalitně a v nejbližším možném termínu. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně dezinfekce veřejných i dalších prostor se s námi můžete spojit telefonicky nebo s pomocí kontaktního formuláře.

Volejte na Nebo napište on-line
+420 608 717 722 Potřebuji pomoc

Tři důvody, proč zvolit nás

Kvalita

Mnohaleté zkušenosti v oblasti hubení škůdců se odrážejí v kvalitě naší práce. Používáme efektivní postupy, moderní techniku a účinné přípravky.

Rychlost

Garantujeme nejkratší možné termíny pro likvidaci nechtěných živočichů, mikroorganismů či plísní.

Diskrétnost

Protože bereme vaše soukromí velmi vážně, vždy se při práci zavazujeme k úplné mlčenlivosti.

Tomáš Labus

Pomůžeme vám. Ozvěte se ještě dnes.

+420 608 717 722 Potřebuji pomoc
X
DDD logo
Zanechte nám zprávu a do 48 hodin se vám ozveme zpět.

Tomáš Labus