Pracujeme zejména v Praze Praha!, ale přijedeme kamkoliv v ČR.

Ohodnoťte nás
Dezinfekce virů ve veřejných prostorech

Dezinfekce virů ve veřejných prostorech

Viry a koronaviry

Viry jsou paraziti, kteří se šíří pomocí organismů, které potřebují k přežití. Nejčastějším hostitelem je člověk, kterému viry mohou a nemusí způsobovat potíže. Nakažení se může u lidí projevit vysokou teplotou, nachlazením či potíži s dýchacími cestami. Výjimkou není ani nejnovější virus tzv. Covid-10 (koronavirus).

Přenos virů

Viry se nejčastěji přenáší vzduchem za pomoci člověka kapénkovou infekcí. Koronavirus se dostává do těla skrz ústa, oči a nos. Přenos může být do jisté míry způsoben také existencí virů v prostoru a jejich pozůstatkem na předmětech. Výzkumy zjistily, že koronavirus dokáže na různých površích přežívat různě dlouhou dobu. Ve vzduchu je to až tři hodiny, ale například na nerezovém materiálu až tři dny. 

Dezinfekce veřejných prostor

Dezinfekce zamezí šíření virů ve veřejných prostorách. Jedná se o prevenci, která by měla doplnit hlavní ochranné prvky jako jsou roušky a jednorázové rukavice. Nejčastěji se provádí dezinfekce v nemocnicích, v obchodech, na veřejných úřadech, ve školách a školkách, na nádraží a ve veřejných dopravních prostředcích či v restauracích a barech.

Profesionální dezinfekční služby

Na dezinfekci veřejných prostor využíváme speciální prostředky a vybavení, které snižují riziko šíření. Přípravky jsou kvalitní a účinné. Nechte si vydezinfikovat prostory od profesionálů, kteří ví, co dělají. Garantujeme rychlost, odbornost a kvalitu. 

Tři důvody, proč zvolit nás

Kvalita

Mnohaleté zkušenosti v oblasti hubení škůdců se odrážejí v kvalitě naší práce. Používáme efektivní postupy, moderní techniku a účinné přípravky.

Rychlost

Garantujeme nejkratší možné termíny pro likvidaci nechtěných živočichů, mikroorganismů či plísní.

Diskrétnost

Protože bereme vaše soukromí velmi vážně, vždy se při práci zavazujeme k úplné mlčenlivosti.

Tomáš Labus

Pomůžeme vám. Ozvěte se ještě dnes.

+420 608 717 722 Potřebuji pomoc
X
DDD logo
Zanechte nám zprávu a do 48 hodin se vám ozveme zpět.

Tomáš Labus